FOTO-VIDEO/ Demi ndez rrjetin

FOTO-VIDEO/ Demi ndez rrjetin

23:02, 04/07/2020

Tashmë të gjithë e dinë se Demi Rose nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format e saj bombastike.

 Madje falë tyre, ajo ka arritur që të marrë vëmendjen e të gjithëve dhe të bëhet mjaft e njohur.

Në “Instagram”-in e saj, 25-vjeçarja ka mbledhur 14.1 milionë ndjekës, për të cilët poston vazhdimisht foto shumë provokuese dhe seksi.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto ku shfaqet me bikini të kuqe, të cilat i tregojnë më shumë seç duhet.

Modelja britanike nuk i ka lënë vend imagjinatës, teksa në sfond ka vënë më shumë të pasmet e mëdha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco