VIDEO/ Angela Martini provokon edhe nën ujë: A duhet ta fshij?

VIDEO/ Angela Martini provokon edhe nën ujë: A duhet ta fshij?

21:50, 04/07/2020

Angela Martini mbetet një nga femrat më të bukura dhe seksi shqiptare, ndërkohë që është shumë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka nisur pushimet verore, ndërsa vazhdimisht ndan me fansat e saj momente nga to.

Së fundmi, Angela ka postuar një video në Instagram ku përveç linjave seksi dhe sharmit të saj, nuk kursen as provokimet, shkrun Syri.net.

"Sërish u paralajmërova nga im shoq se të postoja këtë video do të ishte pak e tepërt. Sërish nuk e dëgjova. Unë jam një Binjake shqiptare. A duhet ta fshi?", pyet duke qeshur Angela Martini.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

PD Elbasan07/07/2020 18:21

O car cuni ai yt shoq! E falenderoj nga zemra qe te ndan me ne te tjeret....

Shto koment

Denonco