Rrëfehet Kejvina Kthella: Më kanë ofruar para për seks, por...

Rrëfehet Kejvina Kthella: Më kanë ofruar para për seks, por...

19:06, 04/07/2020

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella, ka folur hapur, duke treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit.

“S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje”, ka deklaruar ajo në një intervistë televizive.

E pyetur lidhur me zërat që qarkullonin se është në një lidhje me këngëtarin Seven Saraqi, pasi ka shkuar në Amerikë, ajo u përgjigj:

“Jo nuk është e vërtetë, Seveni është bukurosh dhe djalë i mirë. Më ka ndejtur afër atje. Por kaq s’ka pasur gjë më shumë. Jemi shokë të mirë”

Në pyetjen se çfarë urren te meshkujt që të mërzit, ajo është përgjigjur se janë “gënjeshtrat, edhe gjënë më të vogël, por fatkeqësisht të gjithë meshkujt gënjejnë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

koment06/07/2020 12:54

Kur eshte koha e fiqve te gjithe duan te embelsohen dhe ku ka peme fiku pa zot turren te gjithe e mbledhin si te mundin duke shqyer dhe deget; dhe vit pas viti pema thahet.

Geri05/07/2020 09:11

Sepse me ty nuk e humb kohën njeri. Sepse vetëm femrat si ty vetëm leku i pëlqen.

Shto koment

Denonco