VIDEO/ 'Sa të kam dash të bëfsha...'! Urimi 'special' i Vrenozit për 56-vjetorin e kryeministrit

VIDEO/ 'Sa të kam dash të bëfsha...'! Urimi 'special' i Vrenozit për 56-vjetorin e kryeministrit

19:02, 04/07/2020

Kryeministri i vendit dhe kryetari i PS, Edi Rama feston sot 55-vjetorin e lindjes, një përvjetor që e gjen vendin në kushte aspak të mira, me një krizë të thellë politike, institucionale dhe ekonomike dhe shumë larg aspiratave për anëtarësim në BE.

Kreu i qeverisë mund të ketë marrë shumë urime ditën e sotme, por urim më special se ky që i dërgon korçari më i famshëm, Ilir Vrenozi, vështirë se gjen.

Përmes ironisë dhe sarkazmës, Vrenozi i uron edhe 100 kryeministrit Rama. /A.R, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco