Me bikini dhe e mbuluar me flamurin amerikan, Lei Kraja 'ndez' rrjetin

Me bikini dhe e mbuluar me flamurin amerikan, Lei Kraja 'ndez' rrjetin

12:45, 04/07/2020

Moderatorja e sportit Lei Kraja është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo publikon foto nga përditshmëria e saj duke i mbajtur të angazhuar ndjekësit e saj.

Ndërsa ditën e sotme ajo ka ndezur rrjetin me fotot e publikuar me rastin e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Lei shfaqet e veshur me një palë bikini dhe doreza blu në duar, gjithashtu mbi shpatulla mban edhe flamurin amerikan.

“Gëzuar 4 korrikun”, shkruan Kraja krahas fotove që kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime.

Por pak e dinë që Lei Kraja, vajza e lindur dhe rritur në Kaliforni, ka lënë Amerikën për karrierë televizive në Shqipëri.

ImageImage

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco