Klea Huta prek me postimin dedikuar vogëlushit të saj Krid

Klea Huta prek me postimin dedikuar vogëlushit të saj Krid

12:19, 04/07/2020

Çifti shumĂ« i dashur pĂ«r publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda u bĂ«nĂ« prindĂ«r pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« me datĂ« 4 Qershor tĂ« kĂ«tij viti.

Klea solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë, Krid.

Image

Sot është bërë një muaj që nga ardhja e tij në jetë dhe moderatorja i ka bërë dedikimin më të bukur.

Klea ka publikuar një foto të duarve të vogëlushit në Instastory dhe shkruan se ai iu ka ndryshuar jetën përgjithmonë.

"O Krid i mamit, sot një muaj erdhe në jetë dhe na e ndryshove atë përgjithmonë, kryevepra jonë. Nuk më besohet që të mbaj në krahë e kujdesem për ty prej një muaji. Ti je i vogël e nuk kupton gjë, por mami ka shumë lumturi që do ta ndajë me të gjithë i vogli im, dora ime vogël, era ime e mirë! Edhe 100 vite o jetë e imja! Të dua mam!", ka shkruar ajo.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco