Aktorja shqiptare vjen shumë seksi

Aktorja shqiptare vjen shumë seksi

23:29, 03/07/2020

Pushimet po i vazhdon në bregdet.

Duke qenë se vera ka ardhur, Arta Nitaj ka shkuar në det për t’u rrezitur dhe për të marrë poza në ambiente të bukura, shkruan Syri Kosova.

Në foton e fundit, ajo shkëlqeu kur shihet e veshur me të shkurta.

Një imazh si ky, padyshim që u pëlqye shumë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco