FOTO/ Të pasmet e tonifikuara në plan në plan të parë/ Wanda Nara 'djeg' rrjetin

FOTO/ Të pasmet e tonifikuara në plan në plan të parë/ Wanda Nara 'djeg' rrjetin

10:05, 04/07/2020

‘Verë eja tek unë’.

Kështu e ka titulluar foton e publikuar së fundmi Wanda Nara.

Gruaja dhe njëkohësishtë agjentja e Mauro Icardit shfaqet shumë sensuale në dush.

Ajo ka vënë të pasmet e saja bombastike në plan të parë dhe kjo ka bërë që modelja të marr lum komentesh në foto.

 Kujtojmë që Wanda Nara është dhe nëna e 5 fëmijëve: 3 nga martesa e saj e parë me Maxi Lopez dhe 2 me ish sulmuesin e Interit dhe tani i  Paris Saint-Germain Maurio Icardi.    

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco