Angela Martini i kap flokët me stil

Angela Martini i kap flokët me stil

23:19, 02/07/2020

Angela Martini është një nga femrat më seksi shqiptare.

Ajo ka hedhur një fotografi të re në Instagram ku dukej me plotë stil e sharm, shkruan Syri Kosova.

Bukuroshja shihet duke i kapur flokët dhe ishte e veshur me një fustan të zi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco