Wanda Nara shumë seksi para pasqyrës

Wanda Nara shumë seksi para pasqyrës

22:21, 01/07/2020

Ajo është bashkëshortja e futbollistit të njohur.

Edhe pse nënë e pesë fëmijëve, bukuroshja Wanda Icardi ka forma trupore tepër joshëse, shkruan Syri Kosova.

Argjentinasja është e ndjekur nga miliona persona në Instagram, dhe shpesh herë ua ngacmon atyre imagjinatën me paraqitjet që bën.

Së fundmi ish bashkëshortja e Maxi Lopezit, ka ndarë një fotografi ku fotografon veten gjysmë të zhveshur para pasqyrës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco