‘Aman’ publikohet nga Dafina, Ledri dhe Lumi B

‘Aman’ publikohet nga Dafina, Ledri dhe Lumi B

21:44, 01/07/2020

Janë bërë tre për një projekt muzikor.

“Aman” quhet kënga e Dafinës, Ledrit dhe Lumi B e cila u publikua sot, ndonëse e paralajmëruar kohë më parë, shkruan Syri Kosova.

Teksti u shkrua nga vet këngëtarja dhe reperët, ndërsa producimi nga Deard Sylejmani.

“Aman” u finalizua edhe me klip nga Entermedia.

Kur jemi te klipi, Dafina edhe njëherë u paraqit shumë seksi, edhe pse me pamje të ndryshme.

Sidoqoftë, “Aman” do jetë një nga hitet e kësaj vere.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco