Seksbomba ruse ngacmon keq imagjinatën e ndjekësve

Seksbomba ruse ngacmon keq imagjinatën e ndjekësve

20:35, 01/07/2020

Modelja e famshme ruse ka ‘mahnitur’ të gjithë me foton e fundit.

Modelja e famshme ruse, Anasatasia Kvitko, është një prej emrave më të komentuar të momentit.

Ajo me ndjekësit në Intagram ndan imazhe të ndryshme ku tregon format e përkryera trupore dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Anastasia e ka publikuar një foto ku tregon gjoksin dhe jo vetëm. Me këtë imazh u ka ngacmuar keq imagjinatën ndjekësve të saj të shumtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco