E dashura e Ledrit shfaqet shumë seksi

E dashura e Ledrit shfaqet shumë seksi

17:22, 01/07/2020

Ledri Vula ka kohë që e ka zyrtarizuar lidhjen e tij me Sara Hoxhën.

E kjo e fundit, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi të ndryshme, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Instagram hodhi një imazh ku shihet se ka dal me bikine dhe e fotografuar nga afër, Sara dukej shumë seksi.

Kujtojmë se po flitet për një shtatzëni të saj.

View this post on Instagram

??

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco