FOTO/ Pa makeup dhe në plazh, Amarda Toska shfaqet më natyrale se kurrë

FOTO/ Pa makeup dhe në plazh, Amarda Toska shfaqet më natyrale se kurrë

08:49, 01/07/2020

Ditët e fundit, Amarda Toska bashkë me familjen po i kalon në bregdetin shqiptar.

Ajo ka ndarë momente teksa shëtisin me skaf, duke kaluar me siguri momente mjaft të veçanta.

Ndërsa sot ajo ka ndarë disa ‘selfie’ të vetat, ku shfaqet pa pikë tualeti dhe mjaft natyrale, duke iu përshtatur edhe plazhit.

Ajo ka marrë menjëherë komentet e ndjekësve, të cilët e komplimentojnë që ajo është shfaqur ashtu natyrale, pa kurrfarë kompleksi.

Amarda është nënë e dy fëmijëve, megjithatë mbetet një nga femrat më simpatike të ekranit.

View this post on Instagram

#beautifulalbania

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco