Bebe Rexha mbështetë komunitetin LGBTI me këtë imazh

Bebe Rexha mbështetë komunitetin LGBTI me këtë imazh

22:09, 30/06/2020

Nuk e ka mohuar asnjëherë mbështetjen ndaj tyre.

Duke qenë se muaji qershor ka qenë muaji i krenarisë nga komuniteti i LGBT, Bebe Rexha ka dhënë mbështetjen e tyre në forma të ndryshme, shkruan Syri Kosova.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku bën të qartë se qëndron pas kësaj shoqërie.

Në foton e ndarë ajo shihet e grimuar me ngjyra të ylberit, dhe si mbishkrim ajo ka lënë “Pak me vonesë por, urime muaji i krenarisë”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco