Nazan arratiset dhe shpëton Xhemren nga burgu, nesër në ‘Lule të vetmuara’

Nazan arratiset dhe shpëton Xhemren nga burgu, nesër në ‘Lule të vetmuara’

20:38, 30/06/2020

Xhemre shkon në polici dhe vetëdorëzohet për vrasjen e Nazanit. Emel gëzohet kur e mëson këtë pasi plani i saj po ecën siç duhet. Meral rrezikon të kapet mat nga Ihsani teksa ndodhet në shtëpinë e tij. Songyl i tregon Ferides se Emel e keqtrajton Xhemren. 

Nazan arratiset nga shtëpia ku e mbajnë të mbyllur. Atë e ndihmon një çift me makinë të cilët e çojnë në komisariat. Të gjithë gëzohen kur e shohin Nazanin gjallë. Nazan takohet me Serkanin dhe Defnen. Xhemre mëson se Nazan nuk ka vdekur. 

Nazan jep dëshminë e saj për rrëmbimin. Ajo habitet kur mëson se e dyshuara kryesore është Xhemre. Xhemre i thotë Nazanit se nuk dëshiron që ajo të vdesë. Xhemre shpëton falë Nazanit./revistawho

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco