Albani nis pushimet me familjen e tij, ja nga ku u thonë mirëmëngjes

Albani nis pushimet me familjen e tij, ja nga ku u thonë mirëmëngjes

20:16, 30/06/2020

Kanë nisur pushimet.

Alban Skenderaj, Miriam dhe dy fëmijët e tyre kanë shkuar në plazh, e qe nga atje kanë uruar mëngjes të mirë për ndjekësit e tyre, shkruan Syri Kosova.

Që të tre dukeshin të lumtur dhe të qeshur pranë njëri-tjetrit.

Fotoja më pas u mbush me komente nga ndjekësit.

View this post on Instagram

Mirëmëngjes ????

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco