Prezantuesja seksi shqiptare feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi

Prezantuesja seksi shqiptare feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi

18:42, 30/06/2020

Ajo është një nga bukuroshet shqiptare, shumë të ndjekura në Instagram.

Lei sot ka një ditë të veçantë, kjo pasi feston ditëlindjen, shkruan Syri Kosova.

Ajo u bë 27 vjeçe dhe ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit e saj.

Për Lein urojmë edhe shumë vite tjera.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco