E dashura e Feros po ‘shpërthen’, duket tepër seksi

E dashura e Feros po ‘shpërthen’, duket tepër seksi

17:29, 30/06/2020

Fero është shumë me fat.

Këtë gjë e dëshmojnë tri fotografi që e dashura e tij Arbenita i ka hedhur në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ajo shihet e veshur me një fustan që ia ka nxjerr format e saj trupore, siç janë të pasmet dhe gjoksi bombastik.

Foto si këto, si mund të mos pëlqehen...

View this post on Instagram

@fashionnova fashionnovapartner ????

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco