Soni Malaj tregon se cila këngë e saj i pëlqen më shumë

Soni Malaj tregon se cila këngë e saj i pëlqen më shumë

16:53, 30/06/2020

Soni ka treguar se cilin projekt e veçon.

Një prej emrave më të suksesshëm në estradë është edhe Soni Malaj, e cila numëron disa projekte në karrierë.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një video, ku shkëput një pjesë të këngës “Me faj, pa faj”, të cilën e ka realizuar në vitin 2009.

Artistja tha se këtë projekt e veçon si më të përzemërt, të cilin e kishte vizualizuar edhe me videoklip.

“Me faj,pa faj” nje nga krijimet qe kam me perzemer ne karrieren time muzikore.U krijua ne 2009 dhe e beri shume te veçante kete kenge,virtuoziteti i Erin Gonxhi ne violine”, ka shkruar ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco