FOTO/ Pozon me bikini, Zajmina Vasjari rrëmben vëmendjen me format e saj

FOTO/ Pozon me bikini, Zajmina Vasjari rrëmben vëmendjen me format e saj

14:11, 30/06/2020

Bukuroshja shqiptare, Zaimina Vasjari, bëri të ditur pak ditë më parë se ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar.

Duket se pas një viti të lodhshëm dhe plot angazhime, Zaimina po i shijon këto ditë shumë.

Megjithatë vëmendjen e ndjekësve e kanë rrëmbyer format e saj.

Zaimina ka publikuar njĂ« foto me rrobabanje dhe trupi i saj Ă«shtĂ« pĂ«r t’u patur zili. 

 Menjëherë ajo ka marrë komente të shumta, të cilat janë komplimente për paraqitjen e saj.

Duke qenë se Zaimina është nënë e një vajze, trupi i saj tërheq edhe më shumë v?mendje pas lindjes.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mommy Shark ????

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco