‘I dua fort përqafimet e tij’, Çiljeta Xhilaga i dedikon fjalë zemre njeriut më të dashur të saj

‘I dua fort përqafimet e tij’, Çiljeta Xhilaga i dedikon fjalë zemre njeriut më të dashur të saj

10:41, 30/06/2020

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga në intervista të ndryshme ka folur për marrëdhënien e saj të veçantë me të birin, Fernandon, për të cilin kujdeset të mos i mungojë asgjë. 

Dhe së fundmi ajo ka publikuar një foto me të, ku shihet se i vogli po i dhuron puthje.

“E adhuroj buzëqeshjen e tij, i dua fort përqafimet e tij, e adhuroj zemrën e tij, por mbi të gjitha e dua sepse është djali im”, ka shkruar Çiljeta krah postimit të fundit ku shfaqet dhe me ‘look-un’ ndryshe me gërsheta.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco