Morena Taraku në pishinë pa sytjena

Morena Taraku në pishinë pa sytjena

23:33, 29/06/2020

Morena Taraku është një nga emrat që u aktivizua me të madhe në rrjetet sociale këto ditë.

Arsyeja është se këngëtarja është në pushim dhe atje po e kalon siç është më së miri, shkruan Syri Kosova.

Edhe kësaj radhe, Mori e zbukuroi Instagramin me një imazh ku 98% të trupit e ka të zhveshur.

Morena doli pa sytjena dhe gjoksin e mbuloi me duar, kurse, poshtë kishte të veshur të brendshme rrjetë.

View this post on Instagram

????

A post shared by K I N G M T ? (@morenataraku) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

99-9930/06/2020 10:12

kto tatuazhed i mbani si dokument i shkruar nga dashnoret e rradhes?si malli ne magazine kur i bejne dalje...hedhin dhe firmen per te.bravo shqipe!

Shto koment

Denonco