Ja me çfarë  e mbuloi 'zogun' Bella Hadid

Ja me çfarë e mbuloi 'zogun' Bella Hadid

22:54, 29/06/2020

Është zgjedhur femra më e bukur në botë, por, është edhe më seksi.

Bella Hadid kishte filluar të merrej me modelizëm në ende pa u futur në të 20-tat, dhe sot ajo gëzon reputacion në këtë industri, shkruan Syri Kosova.

 ‘Kunata’ e këngëtares Dua Lipa, është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale ku shënon aktivitet të madh me postime nga më të ndryshmet.

Ajo gjatë orëve të vona të natës ka publikuar disa imazhe para një pasqyre me një veshje transparente e cila i zbulon pjesët intime të saj.

View this post on Instagram

Flower child????????

A post shared by Bella ???? (@bellahadid) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco