Reperi i famshëm shqiptar i prek të gjithë me shkrimin e radhës, zbulon pengun që ka në lidhje me prindërit

Reperi i famshëm shqiptar i prek të gjithë me shkrimin e radhës, zbulon pengun që ka në lidhje me prindërit

18:28, 29/06/2020
A+ Aa A-

Reperi shqiptar me fam? botërore, Gashi, i ka prekur të gjithë me një postim të fundit në Instagram. Teksa po shijon suksese të njëpasnjëshme, Gashi ka treguar se i ka lënë pas dore prindërit e tij dhe se asnjë sukses, shumë parash nuk e zëvendëson kohën me ta.

“Prindërit e mi fluturuan për të më vizituar në LA, ishin 2 javët më të mira të gjithë jetës sime. Asnjë sukses apo shumë parash nuk mund të zëvendësonin ndjenjën që përjetova me ta. Unë kam qenë aq i fokusuar në punë edhe gjatë pandemisë botërore. Isha shqetësuar për lançimin e albumit 1984 sepse ka kaq shumë gjëra që ndodhin në botë tani që është më rëndësishme se lansimi i këngëve të reja. Kam pasur kaq shumë sukses në vitet e fundit, kam fituar para, por kurrë në të vërtetë nuk kam kaluar pushime apo kohë në shtëpi, sepse gjithmonë jam mbyllur në studio … Por këto dy javë të fundit më bënë të shoh se sa e rëndësishme është familja ime”, shkruan reperi.

Aktualisht ai po punon për të publikuar albumin e tij “1984”, teksa ka paralajmëruar dy bashkëpunime me artistë shqiptarë, njëri me Pinksweats dhe tjetri me Njomzën.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I flew my parents out to visit me in LA it was the greatest 2 weeks of my entire life. No amount of success or money could replace the feeling I had hanging out with them. I’ve been so caught up with work even during a world pandemic I was so fucking nervous about releasing 1984 album because there’s so much going on in the world right now that’s way more important than dropping music. I’ve had so much success in the recent years made money but never really ever had a vacation or even chilled at home because I always locked myself in the studio...But these past two weeks made me see how important my family is I had to be reminded why I even started doing all this to begin with. Love you

A post shared by GASHi (@gashi) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco