Pas kamerës së fshehtë që i bëri Arbanës, Eduarti i dënuar, tregon çfarë po heq

Pas kamerës së fshehtë që i bëri Arbanës, Eduarti i dënuar, tregon çfarë po heq

08:54, 29/06/2020

Një kamera e fshehtë u përgatit në puntatën e fundit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” për moderatoren Arbana Osmani.

Ideatori sigurisht ishte partneri i saj, Eduart Grishaj, njëkohësisht regjisor i emisionit i cili kishte sjellë disa të ftuar që të aktronin dhe të ziheshin për çështje parash në studio.

Kur situata i doli jashtë kontrollit Arbanës, dy aktorët i treguan se ishte një kamera e fshehtë duke i dhënë më pas dorën moderatores.

E habitur Arbana, buzëqeshi dhe i bëri publikisht një “kërcënim” partnerit duke e pyetur: “Eduart, ku do flesh sonte pash zotin?”

Vetë regjisori ka reaguar sot me një postim në Instastory, ku i kthen përgjigje partneres së tij, pas lojës që i bëri në emision.

“Çfarë fati kam me këtë kohën e mirë! Fle jashtë robi në ballkon në fresk”, shkruan ai duke bërë tag partneren e cila me sa duket e paska mbajtur fjalën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

QYTETARI dt 2 korrik 202002/07/2020 10:46

Sa shpejt do bëhesh "babi" mo Eduard Grishaj. Bukur ta punoi Arbana Osmani sepse të joshi nga ekrani. Dhe ti shumë shpejt u dashurove dhe ja ,një fëmijë i dhurove. Do jeni një çift i këndshëm i shoybizzit shqiptar....

Shto koment

Denonco