Missi kolumbian humb këmbën, komplikacione në operacion

Missi kolumbian humb këmbën, komplikacione në operacion

13:35, 21/06/2020
A+ Aa A-

Ish Miss Kolumbia e vitit 2011 ka humbur këmbën për shkak të komplikacioneve të një operacioni.

32 vjeçarja Daniella Alvarez ndau me ndjekësit e saj në Instagram lajmin e trishtë.

Ajo shpjegoi se arsyeja për këtë vendim të doktorëve ishte se gjaku nuk mbërrinte më në këmbë.

Alvarez ishte kurorëzuar Miss Kolumbia në 2011 dhe më pas përfaqësoi vendin e saj në Miss Universe 2012.

Ajo nuk fitoi por me këtë mori një vend si prezantuese në televizion dhe tashmë ka 1.6 milionë ndjekës në Instagram.

Image

  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco