Stresi festoi ditëlindjen me shampanjë dhe fishekzjarre, Keisi shijon rrezet e diellit

Stresi festoi ditëlindjen me shampanjë dhe fishekzjarre, Keisi shijon rrezet e diellit

10:11, 15/06/2020

Sot  Arkimed Lushaj i njohur me emrin e artit Stresi feston ditëlindjen.

Por festimet ai i ka nisur që mbrëmjen e djeshme sapo ora ka shënuar 12 pas mesnates.

Në videon e publikuar nga ai shihet se ai e ka festuar mes miqve ndërsa në sfond dallohen fishekzjarret dhe shampanja e derdhur lum.

“Vetem Zoti e di sa jam i Gezuar ”- ishin fjalët e reperit krahas fotos nga festa, ku duket torta e ditëlindjes dhe numri 33.

Image

Mirëpo, teksa nuk ka mbetur njeri pa e uruar, i vetmi urim që nuk pamë rreth e rrotull ishte ai i Keisit.

Ajo dhe Stresi i dhanë fund marrëdhënies së tyre pak kohë më parë dhe duket se ende nuk janë pajtuar.

Akoma nuk dihet arsyeja e ndarjes së çiftit, megjithatë ata nuk ndiqen më në Instagram.

Teksa Stresi përgatitej për ditëlindjen, Keisi shijonte rrezet e diellit në Kanada, duke mos e vrarë aspak mendjen ç’po ndodh me ish-in e saj.

Image

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????????????????????????????????

A post shared by STRESI (@stresi) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco