FOTO/ Hot me bikini, vajza e ish-deputetes provokon sërish nga plazhi

FOTO/ Hot me bikini, vajza e ish-deputetes provokon sërish nga plazhi

20:46, 06/06/2020

Prej kohësh ajo është kthyer në një nga modelet shqiptare më të komentuara në mediat online.

Është fjala për Ada Dedën, e cila në profilin e saj në “Instagram” ndan me ndjekësit foto shumë seksi.

Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini.

Pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime si dhe qindra komente, ku ndjekësit nuk ia kanë kursyer komplimentet bukuroshes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco