FOTO/ Pse i hapi këmbët Eliona Pitarka?

FOTO/ Pse i hapi këmbët Eliona Pitarka?

19:06, 06/06/2020

Eliona Pitarka është një nga aktoret që e shohim shpesh te 'Klanifornia'.

E pikërisht nga ky spektakel, aktorja bukuroshe ka ndarë me ndjekësit një imazh nga prapaskenat, shkruan Syri Kosova.

Fjala është për pjesën ku asaj po ia bënin grimin dhe për shkak të pozicionit, bukuroshja ka hapur këmbët.

Një imazh si ky, në pah vuri edhe gjoksin e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco