FOTO/ E keni parë Sonila Meçon nuse?

FOTO/ E keni parë Sonila Meçon nuse?

19:02, 06/06/2020

Sonila Meço, gazetarja dhe moderatorja e emisionit “Tempora” në RTV Ora ka postuar së fundmi një foto me fustan nusërie.

Fotografia është shkrepur në vitin 2006 në kohën kur Sonila ka sfiluar për “Geraldina Spozën.

Në vitin 2006, testimonial i sfilatës tradicionale të brand-it tim të preferuar", shkruan mbi foto gazetarja e mirënjohur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco