Të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit, Anita i bën dedikim dashurie Ramush Haradinajt

Të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit, Anita i bën dedikim dashurie Ramush Haradinajt

23:18, 05/06/2020

Anita Haradinaj ka postuar një fotografi me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj.

Anita dhe Ramushi shfaqen në një foto të realizuar gjatë një darke romantike që ata kanë pasur së fundi.

E kësaj fotoje që Anita ka postuar, ajo i ka shtuar edhe disa fjalë mjaft romantike për bashkëshortin.

Teksa shfaqen duke u shikuar në sy, Anita shkruan mbi foto: “Se mali me mal nuk bashkohet, e zemrat takohen një ditë”, duke ia bashkangjitur edhe një zemër në fund.

Ramush Haradinaj dhe Anita Muçaj janë prindër të tre fëmijëve, një vajzë e dy djem.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Krist06/06/2020 00:50

Natyrisht,qe do jene te gezuar,sepse,perseri,u bene anetare te persheshit te qeverise qe morri pushtetin,pa zgjedhje.Kisha krijuar tjeter ide per Rramushin,por,qe nga formimi i qeverise Kurti,me devijimet qe cfaqi dhe akrobacite qe beri,per shkarkimin e asaj qeverie,me ka delizionuar krejtesisht,me se paku, si burre kosove!

Shto koment

Denonco