Mario Balotelli shpërndan foton e moderatores shqiptare nga protesta në Tiranë

Mario Balotelli shpërndan foton e moderatores shqiptare nga protesta në Tiranë

20:53, 05/06/2020

Dje u marshua në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë kundër abuzimit dhe përdhunimit të fëmijëve, shkruan lajmi.net.

Një numër i madh i qytetarëve iu bashkuan këtij marshi, mes tyre edhe këngëtarë, moderatorë, e shumë emra të njohur. Jehona e këtij marshi kaloi edhe  trojet shqiptare, madje mori vëmendjen e futbollistit të njohur të Brecias, Mario Balotelli.

Ai publikoi një fotografi në Instagram, në të cilën është pikërisht moderatorja Dojna Mema me pankartë në dorë. “Thujini jo çdo lloj dhune!!!”, është mbishkrimi që Balotelli ia kishte shtuar fotografisë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco