Lori Hoxha tregon sekretin që nuk u shëndosh gjatë karantinës

Lori Hoxha tregon sekretin që nuk u shëndosh gjatë karantinës

12:21, 04/06/2020
A+ Aa A-

Ditën e sotme blogerja e njohur Lori Hoxha ka treguar disa sekrete për ruajtën e një fiziku të rregullt dhe linjave elegante.

Lori ka treguar se e nis ditën me dy lugë uthulle molle që e përzien me ujë dhe e pi esëll.

Ajo shprehte se nuk e di nëse ka efekt por të paktën i shuan urinë që ka.

  “E nis mëngjesin me ujë të përzier me 2 lugë uthull molle, dhe nuk e di nëse bën ndonjë gjë, por më duket se më pret urinë, kështu që ja ku e keni. Si po ju ecën e entja?”

Image

Më pas Lori tregoi edhe kilometrat që bën çdo ditë dhe çfarë vesh për të ruajtur kurrizin e saj.

Ajo bën gati 8 kilometra në ditë dhe vesh një korse të SKIMS, për të shmangur dhimbjet e kurrizit gjatë aktivitetit fizik.

Fashionista mban edhe një orë me vete që i tregon të gjithë aktivitetin që ka bërë gjatë ditës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco