Ish modelja nuk di të plaket/ Nuk do ta besoni sa vjeç është ajo

Ish modelja nuk di të plaket/ Nuk do ta besoni sa vjeç është ajo

10:03, 04/06/2020
A+ Aa A-

Ish modelja Kelly Bensimon nuk e di se ç’është plakja.

Ajo ka tërhequr vëmmëndjen e të gjithëve me format trupore të saja.

Image

Bensimon është 52 vjeç por duket shumë më ere se kaq, fakt që ia vënë në dukje shpeshherë.  

Image

Kelly nuk heziton të tregojë trupin e saj mahnitës me fotot që publikon në rrjete sociale teksa tregon se gjithçka e ka arritur falë palestrës. 

52-vjeçarja u bë e njohur nga seriali “Real Houseëives of Neë York”. Ajo është nënë e dy vajzave, 20 dhe 22 vjeç.

Image

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco