Edhe Rihanna del vetëm rrjetë, por ka një qëllim

Edhe Rihanna del vetëm rrjetë, por ka një qëllim

23:46, 03/06/2020
A+ Aa A-

Tashmë është bërë trend që modelet të dalin me bikine, por, ato të jenë në rrjetë.

Modele të brendshme të këtij formati janë pjesë edhe të kompanisë së këngëtares Rihanna, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, bukuroshja është fotografuar me bikine të verdha dhe me shumë rrjetë.

E tillë, ajo padyshim që dukej shumë seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco