Françeskës sa si doli gjoksi në veturë

Françeskës sa si doli gjoksi në veturë

21:27, 03/06/2020
A+ Aa A-

Françeska Jaçe është një nga bukuroshet shqiptare që bën jetë luksoze.

E këtë gjë, ajo e tregoi përsëri, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram modelja ka hedhur fotografi ku shihet se është në veturë dhe nga bluza dukej sikur do t’i dilte gjoksi bombastik.

Një imazh si ky u pëlqye shumë.

View this post on Instagram

????

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco