Jennifer Lopez largohet nga Miami së bashku me familjen e saj

Jennifer Lopez largohet nga Miami së bashku me familjen e saj

20:01, 03/06/2020
A+ Aa A-

Këngëtarja amerikane, Jennifer Lopez, është parë duke u larguar me një aeroplan privat së bashku me familjen e saj.

Daily Mail ka siguruar fotografi teksa ata po bëheshin gati që të largoheshin nga Miami, vendi në të cilin jetojnë.

50-vjeçarja shihej duke ngjitur shkallëve të aeroplanit, teksa mori vëmendje me një bluzë të bardhë dhe një palë xhinse.

Ylli i “Hustler” ka vendosur që flokët e saj t’i lë të lira mbi supe, derisa mbante një palë çizme ngjyrë krem.

Jennifer së fundmi kishte njoftuar fansat e saj se ka anuluar dasmën për shkak të pandemisë coronavirus, gjë për të cilën u mërzit shumë.

Në këtë kohë, ajo së bashku me të fejuarin dhe fëmijët kanë qenë të izoluar, teksa përmes rrjete sociale ka ndarë imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco