Ajo i ul mbathjet dhe provokon fort...

Ajo i ul mbathjet dhe provokon fort...

16:45, 03/06/2020
A+ Aa A-

Nieena Jade është një nga modelet më seksi në botë.

Por, me postimin e fundit ajo ka provokuar rëndë ndjekësit e saj që i ka në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Kjo se, Nieena pozoi me pak rroba në trup derisa ka hyrë në pishinë.

Dozën e provokimit e shtoi edhe gjuha që e nxori jashtë.

View this post on Instagram

????????

A post shared by Nienna Jade (@niennajade) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco