Historia e vajzës së dhunuar, Arbana Osmani i sqaron të gjitha spekulimet: Ka njerëz …

Historia e vajzës së dhunuar, Arbana Osmani i sqaron të gjitha spekulimet: Ka njerëz …

14:32, 03/06/2020
A+ Aa A-

Ditën e djeshme Arbana Osmani bëri të ditur se në puntatën e radhës së “Dua të të bëj të lumtur” do të jetë historia e një vajze që është abuzuar në moshën 12-vjeçare.

Për të shmangur të gjitha keqkuptimet në lidhje me moshën minorene të vajzës, moderatorja sqaron se vajza sot është 27 vjeç dhe ka zgjedhur të vijë në studio për të falenderuar psikologen e saj që i ka qëndruar pranë.

Arbana është shprehur se vajza do të dalë me fytyrë dhe zë për të kërkuar ndihmë sepse ndihet e paragjykuar.

Vajza në fjalë do tregojë sesi roja e jetimores ka abuzuar me të seksualisht në moshën 12-vjeçare, edhe kur ajo e ka denoncuar.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco