‘Rri mirë se kam fakte’, Stresi kërcënon Mato Lalen pasi e denoncoi në polici

‘Rri mirë se kam fakte’, Stresi kërcënon Mato Lalen pasi e denoncoi në polici

13:52, 03/06/2020
A+ Aa A-

Ditën e djeshme, Stresi tregoi në një video në llogarinë e tij në Instagram një situatë të pakëndshme që i kishte ndodhur me reperin Mato Lale.

Ai tregoi se Mato së bashku me shokët e tij ishin rrahur nga një grup djemsh dy ditë më parë dhe kishin denoncuar Stresin dhe grupin e tij në polici.

Stresi tregoi se s’kishte fare gisht në këtë punë. 

Ai ka shtuar se “bad boys” nuk janë vetëm ata në Shqipëri dhe se ata nuk janë bandë e rrezikshme, por bandë shokësh.

Reperit nuk i ka dalë e keqja me kaq dhe në një postim në InstaStory ka kërcënuar reperin Mato Lale.

Stresi i kërkon këtij të fundit të sillet mirë, pasi ka fakte që ka sharë shokët e tij, e më pas është bashkuar sërish me ta.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

MUZIKANTI dt 3 qershor 202003/06/2020 16:03

"Stresi sot Stresi mot". Eh çbëre moj Kejsi që ike në Kanada dhe le këtu një reper për mashalla, por nga mëntë ka mbetur kalama.

Shto koment

Denonco