Në prag të martesës, ndahet çifti i showbizit shqiptar

Në prag të martesës, ndahet çifti i showbizit shqiptar

09:24, 03/06/2020
A+ Aa A-

Në janar të këtij viti në të gjithë mediat e rrjetet sociale mori vëmendjen propozimi romantik që moderatori Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajkos në emisionin “Këndo Këngën Time”.

Image

Mirëpo 6 muaj pas këtij propozimi çifti duket se e kanë prishur fejesën.

Këtë e bën të ditur revista ‘Story’ nga burime të sigurta teksa arsyet e ndarjes nuk bëhen ende të ditura.

 Po ashtu çifti kanë fshirë fotot e tyre së bashku dhe nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco