Aurela thuajse e zhveshur për revistën ‘Global Women’

Aurela thuajse e zhveshur për revistën ‘Global Women’

22:12, 02/06/2020

Konsiderohet si një nga femrat më të bukura në Shqipëri.

Së  fundm, Aurela Hoxha u bë pjesë e  një reviste prestigjioze, shkruan Syri Kosova.

Bukuroshja shqiptare ka ndarë me fansat e saj në Instagram një fotografi të kopertinës së ‘Global Women’ ku duket mjaft atraktive me paraqitjen e saj.

Aurela shpesh udhëton nga Shqipëria për në vende të ndryshme në botë për shkak të profesionit të saj dhe gjatë izolimit kishte qëndruar në Barcelonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco