U prishën? Seveni jep përgjigjen e papritur

U prishën? Seveni jep përgjigjen e papritur

21:05, 02/06/2020

Seven Saraqi dhe Kejvina Kthella kanë qenë në titujt e lajmeve rozë për një lidhje.

Por, më pas dolën lajmet tjera se dyshja kanë prishur çdo raport të mundshëm, shkruan Syri Kosova.

Modelja shqiptare sot feston ditëlindjen, dhe në mesin e shumë urimeve që ka pranuar ishte edhe ai i Sevenit.

Këngëtari ka ndarë një imazh me mikeshën e tij teksa i bashkëngjit shkrimin: Urime ditëlindja Kejvina Kthella.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco