Këngëtari heq dorë nga muzika dhe arsyeja do ju habisë

Këngëtari heq dorë nga muzika dhe arsyeja do ju habisë

19:47, 02/06/2020

Ed është fokusuar në krejt diçka tjetër.

Ed Sheeran ka habitur të gjithë kur mori vendimin ta lë muzikën për tu marrë me biznes, shkruajnë mediat e huaja.

Ai tash e tutje do të merret me prodhimin e birrës. Ylli 29-vjeçar thuhet se po bën markën e tij të birrës për të furnizuar ‘pub-in’ që ndërtoi për vete në Suffolk ndërsa u tërhoq përkohësisht nga i muzika.

Sipas raportimeve, Ed ka porositur një grumbull pajisjesh për prodhimin e birrës.

Ai e ndërtoi ‘pub-in’ në vitin 2017 dhe i vuri emrin e gruas së tij, Cherry Lancaster Seaborn, me të cilën u martua në janar të 2018-ës. Ed fillimisht u përball me vështirësi pasi akuzohej se e kishte ndëruar pa leje mirëpo më pas fitoi betejën kundër këshillit të tij lokal në lidhje me këtë çështje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco