VIDEO/ A ka grua Noizy?

VIDEO/ A ka grua Noizy?

18:57, 02/06/2020

Reperi Noizy është gjithnjë në qendër të mediave rozë. Shpesh ato aludojnë për ndonjë lidhje dashurore të këngëtarit.

Këtë të hënë në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, reperi ka treguar përpara fëmijëve se aktualisht nuk ka grua.

Ai iu përgjigj pyetjes thumbuese së Emelit, duke i thënë se tashmë që i ka plotësuar gjërat që ka dashur do të gatuajë dhe do të gjejë nuse.

Emel: Meqë ra fjala a ke grua ti?

Noizy: Jo nuk kam akoma, do e gjej një. Tani se tani i plotësova të gjitha gjërat që dua unë. Tani do gatuajmë dhe do gjej nuse./tvklan

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco