Dhurata Dora paralajmëron projektin e ri, duke treguar gjoksin dhe flokët...

Dhurata Dora paralajmëron projektin e ri, duke treguar gjoksin dhe flokët...

18:20, 02/06/2020

Na ka munguar me projekte muzikore.

Dhurata Dora po kthehet me këngë të re, e paralajmërimin e ka bërë në një formë shumë unike, shkruan Syri Kosova.

Ajo tregoi ngjyrën e re të flokëve dhe gjoksin bombastik deri sa paralajmëroi këngën.

‘Jo be lali’ është shkrimi i lënë në foto.

View this post on Instagram

...Jo be lali ????

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco