Victoria Beckham shfaqet e buzëqeshur – çuditet edhe familja e saj

Victoria Beckham shfaqet e buzëqeshur – çuditet edhe familja e saj

17:54, 02/06/2020

Modelja dhe këngëtarja, Victoria Beckham, mbahet mend nga të gjithë si femra që nuk buzëqesh asnjëherë.

Por së fundi Victoria habiti fansat e saj me foton e fundit bashkë me djalin e saj Cruz.

Ajo çfarë ishte e pazakontë ishte buzëqeshja në fytyrën e Victoria-s.

Ka qenë djali i saj që e ka publikuar foton në profilin e tij në Instagram, ku bashkëngjitur shkruan “Mesa duket mami im buzëqesh”.

View this post on Instagram

Apparently my mum does smile ??????

A post shared by C (@cruzbeckham) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco