Bethany bie në gjunjë dhe rrjeti ‘tërbohet’

Bethany bie në gjunjë dhe rrjeti ‘tërbohet’

23:48, 01/06/2020

Bethany na ka bërë pak kurioz.

Modelja bukuroshe ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka ‘rënë në gjunjë’ në një luhatëse, shkruan Syri Kosova.

Por, në këtë foto, krejt çka bie në sy, është gjoksi bombastik i saj që dukej sikur po shpërthente.

View this post on Instagram

???? happy Sunday ????

A post shared by Bethany Lily April ???? (@bethanylilyapril) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco