Nis vera për Anxhela Petristerin, tregon linjat seksi

Nis vera për Anxhela Petristerin, tregon linjat seksi

23:30, 01/06/2020

Për të vera ka nisur nga sot.

Këngëtarja, Anxhela Peristeri, duket tejet tërheqëse në foton e fundit, shkruan Syri Kosova.

E veshur në bikini të zeza ajo ka treguar ngjyrën që e ka marrë nga rrezet e diellit dhe nuk dihet nëse është foto e re apo nga arkiva.

“Gëzuar 1 qershori”, ka shkruar këngëtarja pranë fotografisë me të cilën sigurisht se ka marrë vëmendjen e ndjekësve për shumë arsye.

Fillimisht shkak i pandemisë njerëzve po u mungon plazhi, dhe liria pa kufizime, në anën tjetër format trupore dhe ngjyra që ka marrë lënë për të dëshiruar.

View this post on Instagram

Happy 1 June ??

A post shared by Music is my religion!?? (@anxhelaperisteriofficial_) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco